Skip to content

Co warto dzisiaj wytwarzać

W ostatnich latach w szczególności Stary Kontynent odchodzi od przemysłu – czyli dużo mniej osób posiada pracę w przemyśle. Jednak nie sądzę, że to pozytywny trend. Skoro Niemcy, które stawiają na przemysł są nadal potęgą gospodarczą, a Chiny szybko rosną, to oznacza, iż i tak przemysł jest niezmiernie ważny. W wielu przypadkach ekonomiści uważają, że najważniejsze są usługi, ale osobiście kategorycznie się z tym nie zgadzam.

Chciałbym zatem zaproponować Tobie, drogi czytelniku, zainwestowanie w produkcję. Wcale nie jest powiedziane, iż produkcja, w szczególności w tej części Europy, jest łatwym zajęciem, lecz i tak bez cienia wątpliwości warto poszukiwać alternatyw. Np. fantastycznym pomysłem jest produkcja sprężyn – znam właściciela niedużej fabryki z takim asortymentem. Chociaż produkcja sprężyn nie zawsze jest gwarantem dużych zysków, to nie ma tak źle. Oczywiście całkowicie nie znam się na sprężynach, ale akurat jestem pewien, że mówimy o fajnym rodzaju biznesu.

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com

Trudno sądzić, iż we wszystkich przypadkach produkcja sprężyn jest dobrym interesem – jednak zamiast zakładać kolejną firmę usługową, warto rozejrzeć się za różnego rodzaju branżami dot.

Aby dostać ekstra wiadomości w tym temacie przejdź do następnej witryny. W niej z pewnością zaintryguje Cię ciekawa treść (http://alufinish.pl/pl/o/k/alkaliczne-preparaty-czyszczace-111.html).

produkcji. Nie przesadzam – sprężyny to tylko taki przykład. Można dostrzec duży popyt na taki asortyment, a więc jeżeli zaoferujesz własnym odbiorcom porządne sprężyny od zapewne dostrzeżesz, iż wejście w produkcję nie było nieodpowiednią decyzją. Myślę, że najważniejsze jest to, aby nie sądzić, że możemy wyprodukować byle co, ponieważ i tak wszystko damy radę opylić.

Definitywnie nie zgadzam się z takim myśleniem! Wiele potrafię zrozumieć, lecz nigdy nie można zakładać, iż wciskanie ludziom byle czego jest odpowiednią postawą. A więc – jeśli na poważnie bierzesz w rachubę wejście w świat biznesu, ale nie masz większego pojęcia co wziąć pod uwagę, zwłaszcza powinien zainteresować Ciebie przemysł – łącze -. Przecież prawda jest taka, że jeżeli będziesz produkował dobry towar, a do tego umiejętnie go sprzedasz, zapewne zarobisz spore pieniądze. Przesadzam? Załóż firmę produkcyjną, staraj się, a sam zobaczysz.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*