Skip to content

Co podarować swojej kobiecie na rocznicę związku?

Faceci nierzadko mają poważne kłopoty z tym by w ogóle zapamiętać rocznicę własnego związku. Zwłaszcza, że przecież to żaden ślub, a więc nie mamy żadnego papieru, na którym widnieje jakaś data. Jednak i tak to żadna wymówka – nigdy nie można zapomnieć o własnej rocznicy. Nasza dziewczyna pewnie będzie bardzo niepocieszona. Można śmiało powiedzieć, że choć bardzo często nie mamy zielonego pojęcia co fajnego podarować swojej partnerce, na szczęście nie powinniśmy zakładać, iż to coś mega ciężkiego. Choć jeśli to pierwsza rocznica, w sumie nieco idzie zrozumieć wątpliwości sporej liczby polskich mężczyzn.

Kobieta z różami

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Fakty są takie, że przynajmniej w teorii jaki by ten prezent nie był, i tak wywoła wiele uśmiechu na buzi dziewczyny. No a przynajmniej należy mieć tego typu nastawienie. Jeśli dziewczyna widzi, iż akurat jej mężczyzna bardzo się postarał, powinna być zadowolona. A jeżeli właśnie tak nie jest, może jest coś z nią źle? Może zależy jej przesadnie na pieniądzach? Choć oczywiście kobiety także powinny dać niezły prezent dla chłopaka. W sumie dziewczyna akurat nie musi wydawać za dużo pieniędzy… Taki już to los mężczyzn, chociaż tak idź dalej czy siak kobiety są wspaniałe.

Świetnym prezentem są ubrania, np. jeansy albo kurtka. Oczywiście słabym pomysłem jest samodzielnie chodzenie po centrum handlowym, tak czy siak dziewczyna powinna coś sobie upatrzyć. Nierzadko później jest kłopot z wejściem w choćby zbyt małą spódnicę. A każdy wie, że kobiety, naturalnie nie wszystkie, mają dużego fioła na punkcie swojej linii, ogólnie wyglądu. I właśnie dlatego sporo bardziej wskazanym rozwiązaniem jest wspólny shopping. Tak naprawdę niemalże podobnie przedstawia się sytuacja, jeśli wziąć pod uwagę zakup kosmetyków.

Doskonały prezent dla dziewczyny to także pobyt w ośrodku SPA – wiele tego typu miejsc w ostatnim czasie powstało. Znaczny to koszt, lecz tak naprawdę trudno rzec, że wizyta w eleganckim SPA nie sprawia, iż nasza partnerka wróci odmieniona. W takim razie jak widzimy, tak naprawdę idei jest sporo. Nieco cięższe jest to by znaleźć na to wszystko kasę. Mimo wszystko warto czasem trochę zaszaleć.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*