Skip to content

Co jest potrzebne, by stworzyć aplikację mobilną, która zyska uznanie?

Aplikacje mobilne to bez wątpienia jeden z najważniejszych trendów dzisiejszego marketingu. Są one zdecydowanie skuteczniejsze niż normalne reklamy, gdyż budują silny związek między użytkownikiem a marką. Aplikacja cały czas przypomina mu o danym produkcie czy usłudze, sprawiając w ten sposób, że staje się on bardziej lojalny wobec marki.

O czym trzeba jednakże pamiętać w czasie tworzenia aplikacji?
Personalizacja głównym celem
tworzenie aplikacji mobilnych

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Tworzenie aplikacji mobilnych we współczesnych czasach jest szczególnie proste – dlatego też jest ich tworzonych tak wiele. Każdego dnia pisane są tysiące nowych aplikacji, mających na celu podwyższenie wyników sprzedaży konkretnego produktu lub rozreklamowanie konkretnej usługi. Tworzone są aplikacje mobilne dla firm, dla mniejszych przedsiębiorców i prywatnych osób – każdy pragnie wykorzystać moc tego środka dla własnych korzyści.

Może jakiś komentarz z witryny (http://www.pischool.pl/szkola-jezykowa-piaseczno) Cię zainspirował? Masz chęć na niego odpisać? Namawiamy Cię do tego z zaangażowaniem. Czekamy na Ciebie!

Najlepszym sposobem na sukces jest bezpośrednie odwołanie się do użytkownika aplikacji. Można to uczynić poprzez usługi geolokalizacyjne, zapisywanie informacji o wykonanych płatnościach lub przesyłanie nakierowanych osobiście reklam. Sprawi to, że będzie on otrzymywał dokładnie takie reklamy, które łączą się z jego zainteresowaniami, co z pewnością zachęci go do dokonania zakupu lub wykorzystania usługi.

Świat rzeczywisty i wirtualny tworzące całość
super strona

Autor: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Aplikacje mobilne dla firm specjalizujących się w sprzedaży konkretnych produktów odnoszą we współczesnych czasach coraz większe powodzenie. Gdzie znajduje się klucz do ich skuteczności? W głównej mierze polega on na tym, że aplikacje te zestawiają ze sobą dwie płaszczyzny życia użytkownika – wirtualny i realny świat. Za przykład może tu posłużyć aplikacja danego sklepu internetowego, która nie tylko mówi użytkownikowi o promocjach, lecz także daje mu np. rabatowe bony, które będzie on mógł zrealizować w wybranym sklepie stacjonarnym danej marki – skocz do

Tworzenie aplikacji mobilnych wchodzi zatem na wyższy poziom i zaczyna przenikać realne życie człowieka.
Jak widać, stworzenie udanej aplikacji w współczesnych czasach wcale nie zalicza się do trudnych zadań. Należy tylko znaleźć pomysł oraz właściwie go zaprezentować, a z pewnością odniesiemy sukces.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*