Skip to content

Brygady sprzątające – bezcenna pomoc dla pracujących zawodowo mam

Co ma uczynić kobieta – matka dwójki dzieci – pracująca zawodowo a dysponująca dużą powierzchnią mieszkalną, czyli pochłaniającą niemało czasu na porządkowanie? Częstokroć nie ma ona chęci po powrocie z etatowej pracy na dokładne sprzątanie swego domu.

Prace porządkowe

Autor: Nazareth College
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre z pań zwyczajnie nie lubi sprzątać.

Bardzo nam przyjemnie, że powyższy artykuł zostawił po sobie miłe wrażenie. Mamy zamiar namówić Cię do kolejnej witryny – tam można zobaczyć także (http://www.dekoracyjneskory.pl/25-akcesoria) świeże wątki.

Jednak nie spotkałam nikogo, kto nie pożądałby porządku we własnym otoczeniu. Lśniących, zapastowanych posadzek, pachnących świeżością nieskazitelnie białych firan, i bukietu kwiatów na stoliku okrytym bez zarzutu wyprasowanym obrusikiem. Na szczęście dziś nie jest ona skazana na harówkę „po godzinach” ze szczotką w ręku. Ze wsparciem przychodzą brygady, proponujące sprzątanie mieszkań – link. Bardzo wiele takich propozycji odnajdziemy w sieci bądź w regionalnej prasie. Takie firmy mogą nam pomóc nie jedynie w codziennym czy cotygodniowym czyszczeniu lecz mogą być też bezcenną pomocą jeżeli chodzi o sprzątanie po skończonych już remontach (większych lub mniejszych). Wczesną wiosną najczęściej zabieramy się za większe świąteczno-wiosenne sprzątanie. Myjemy wówczas wszystkie okna, porządkujemy poddasze, piwnice oraz ogrody – wszystko nieomal w tym samym czasie.

Nawet jeśli na co dzień radzimy sobie całkiem nieźle, nic nie stoi na przeszkodzie żeby w takich chwilach nie zatelefonować po wspomnianą brygadę. Tym bardziej że niejednokrotnie mamy w piwnicy czy na strychu zbędne sprzęty, które taka ekipa wywiezie w odpowiednie miejsce. Zaznaczyć także trzeba, że takie ekipy dysponują fachowymi urządzeniami wspomagającymi sprzątanie domów jak również ogrodów tzn.: wszelkiego typu sprzętami wysokociśnieniowymi, odkurzaczami parowymi , szczotkami elektrycznymi, przeróżnymi froterkami. Mają także w zanadrzu specjalistyczne preparaty czyszczące, które są nadzwyczaj skuteczne, a zarazem całkowicie bezpieczne dla otoczenia, tak że możemy być zupełnie spokojni o nasze dzieci jak też zwierzaki.

A zatem zamiast tracić czas w weekendowe popołudnie na zamiatanie i bieganie z mopem warto wybrać się z rodziną do teatru czy na długi, jesienny spacerek do parku, a po trzech godzinkach powrócić do lśniącego czystością mieszkanka. Sprzątanie domów pozostawmy specjalistom i weselmy się wolnym czasem.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*