Skip to content

Aromatyczne zapachy w domu

świece

Autor: LAURASTAR
Źródło: LAURASTAR
Czasy, w których aranżacja w całości decydowała o charakterze mieszkania minęły bezpowrotnie. Obecnie równie dużą wagę przywiązuje się do zapachu, który roztacza się w pomieszczeniu. Kwestia ta spędza sen z powiek przede wszystkim posiadaczom zwierząt oraz nałogowym palaczom.

Jednakże wbrew wszelkim zapewnieniom producentów, znaczna część dostępnych środków, które mamy możliwość nabyć w większości galerii handlowych to zapachy czysto chemiczne, takie, które wytwarzają co najwyżej aurę sterylności w pomieszczeniu.
Jeżeli zależy nam na przyjemnej aurze w naszym mieszkaniu, a dodatkowo jesteśmy wielbicielami nietypowych dekoracji, możemy kupić świeczki (Sprawdź świeczniki na tealighty od kaja glass) zapachowe. Jest to świetne rozwiązanie dla miłośników różnego rodzaju bibelotów, ponieważ świece zapachowe, oprócz swojej podstawowej funkcji są jednocześnie niezwykłą ozdobą, która może urozmaicić wystrój naszego mieszkania.
W ofercie dostępna jest szeroka gama zarówno zapachów jak i różnych, często fantazyjnych form świec zapachowych. Producenci prześcigają się w kreowaniu coraz piękniejszych świec oraz komponowaniu aromatycznych zapachów. Z tak szerokiej oferty zapachów i kształtów każdy wybierze coś dla siebie. Ludzie nastrojowi z pewnością docenią świece, które umieszcza się w naczyniu z wodą, natomiast minimaliści powinni być zainteresowani nowoczesnymi świeczkami z wbudowanymi diodami LED.
Wśród tak wielu możliwości trudno zdecydować się na którąś konkretną ale i na to jest sposób. Możemy nabyć świece zapachowe o różnych zapachach a zapalanie poszczególnych świec uzależniać od swojego samopoczucia. W ten sposób nie ryzykujemy „bólu głowy” związanego z koniecznością wyboru.

Gama produktów zapachowych nie kończy się tylko na świecach. Do wyboru mamy także saszetki zapachowe, dobrze nadające się do odświeżania powietrza w rożnego rodzaju szafkach. Jest to gadżet szczególnie przydatny dla osób, które dysponują szeroką garderobą i po otwarciu szuflady chciałyby czuć miły aromat, który niekoniecznie będzie kojarzył się z zapachem proszku do prania.

Równie interesującą opcją jest zyskujący coraz większą popularność wosk zapachowy. Produkt ten występuje w formie niewielkich krążków i wymaga dodatkowo wykorzystania specjalnego podgrzewacza, jednak tą niedogodność w pełni wynagradza jego przyjemny i trwały aromat.

Oprócz produktów zapachowych na rynku dostępna jest szeroka gama dodatków, takich jak przywołany wyżej kominek do wosku czy wręcz niezbędne podstawki pod świeczki. Te drugie są szczególnie istotnym dodatkiem ze względu na pełnione funkcje. Z jednej strony chronią meble przed roztopionym woskiem, z drugiej – są niebanalnym elementem ozdobnym.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*