Skip to content

Alkohole w ramach prezentu – czy jest to dobry pomysł?

Kiedy rozmyślamy o zrobieniu komuś prezentu mamy sporo dylematów. Zdarza się tak, że nie mamy pojęcia, co ktoś w rzeczywistości lubi. Ogólnie mamy za małą wiedzę dotyczącą osoby, której mamy zrobić prezent. Wtedy mamy problem. Zawsze właściwą opcją na prezent jest alkohol, więc w taki sposób można łatwo wyjść z naszych dylematów. Podarkiem może być nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeżeli ktoś zrobił sam dla siebie kilka butelek. A jeżeli nie posiadamy takiej opcji, to zawsze możemy zakupić cytrynówkę w zwykłym sklepie z alkoholami. Osoba , którą obdarujemy na pewno będzie szczęśliwa.

Bo nawet, jeśli ona sama nie pije, to będzie mogła takim alkoholem poczęstować gości. Ważne, żeby butelka, w której damy alkohol była ciekawa, bo jeśli już ma być to upominek, to niech się godnie prezentuje – kliknij aby zobaczyć źródło.

Drobiazgi świąteczne dla przedsiębiorstw

nalewka

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Prowadząc firmę należy pamiętać, że święta dla wielu ludzi to niesamowicie istotny czas. Dlatego należy nie zapominać o naszych klientach. Najrozsądniej znaleźć firmę, która może stworzyć jakiś mały prezent firmowy dla części klientów, którzy są wyróżniający się we współpracy z nami.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Wejdź więc do następnego artykułu i czytaj informacje (https://www.zegarki.pl/) tak długo, jak zechcesz o intrygujących Cię sprawach.

Poza tym taki gift z logo firmy musi również powędrować w ręce pracowników. Dobrze żeby ludzie, którzy są zatrudnieni u nas w firmie poczuli się docenieni. Prezentem może być po prostu bombka ze słodyczami w środku z logo naszej firmy i imieniem pracownika, bo w święta najistotniejszy jest gest a nie to ile coś kosztowało. A upominek świąteczny dla firm to nie lada gratka dla przedsiębiorstw, które zajmują się tego typu usługami.

upominki firmowe

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Potrafią one zrobić nawet niewielkie i w sumie niezbyt kosztowne, ale ciekawe i miłe prezenty. A jeśli mamy chęć wręczyć prezent firmom, z którymi współpracujemy, czyli dokładniej mówiąc – innym prezesom to można wybrać jakiś drogi alkohol albo kosz podarunkowy. Wszystko w zależności od stopnia zażyłości. Bo jak można się domyśleć biznesowe sprawy sobie, a często poza tym również posiadamy kontakt poza pracą z różnymi kontrahentami. Dlatego w czasie szukania prezentów firmowych warto odrobinę się zastanowić. Można też znaleźć osobę, która będzie odpowiedzialna za organizację giftów świątecznych u nas w firmie.

Spread The Love, Share Our Article

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Twitter

Related Posts

Comments

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Add a Comment

Required

Required

Optional

*